O firmie

Firma Handlowo Usługowa PROMOSEL świadczy usługi w szerokim zakresie instalacji elektrycznych. Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryki domowej, montaż systemów alarmowych, napędów bram automatycznych jak i garażowych, oraz inteligentne instalacje domowe.

Ponadto z racji długoletniego doświadczenia w branży przemysłowej zajmujemy się budową nowych i prefabrykacją starych rozdzielnic elektrycznych NN, automatyki i sterowania wg projektów klienta jak i własne opracowania w zależności od potrzeb i wymagań kontrahenta.

W ostatnim czasie skupiliśmy się w głównej mierze na budowie systemów automatyki zasilania gwarantowanego APZ, SZR, oraz na budowie szaf sterowniczych automatyki budynkowej BMS, rozdzielnic oddziałowych na obiektach przemysłowych jak i również różnego typu rozdzielnic potrzeb własnych.

Modernizujemy również linie technologiczne w branży przerobu tworzyw sztucznych, min. uruchomienie rolomatu do folii COEMTER, oraz kompleksowe uruchomienie Ekstruderów do produkcji worków foliowych z regranulatu.